Sincro Systems Produse Convertoare seriale Convertoare de fibra optica E249 multiplexor 2 canale la fibra optica multimod

Sondaj

Cum ati aflat de Sincro Systems?
 
E248 Multiplexor 4 canale RS-232 fibra optica single modE24A multiplexor 2 canale la fibra optica multimod

E249 multiplexor 2 canale la fibra optica multimod

E249 multiplexor 2 canale la fibra optica multimod
Imagine mare


E249 multiplexor 2 canale la fibra optica multimod

Properties

  • 2 x RS232 independent channels
  • protocol independent duplex transfer
  • multimode fiber, ST connector
  • range 2 km
  • data rate 0 - 230 kbps
  • DC 9 - 24 Vsupply

Description

ELO E249 multiplexes 2 independent RS422 communication channels to one pair of multimode optic fibers. Optic connector is ST type, range 2 km for 50/125 fiber. Maximum data rate of each channel 230 kbps, power supply DC 9 -24 V. DIN rail holder must be ordered separately.

pdf2 Descarcati brosura
pdf2 Descarcati manualul de utilizare


Recomandati produsul / pagina:
 
Sincro Systems SRL
Str. Matei Basarab, nr. 85, bl. L119bis, ap. 2, sector 3, București, România
Telefon: 021-320.66.02, 0723.369.867; Fax: 021-327.30.07
Email: office@sincro.ro